O nas

Mama Ola.

Oszalałam na punkcie dzieci, chociaż czasem wysłałabym ich w kosmos – samych 😉

Ale że kosmos daleko a i rakiety nie mamy, zabieram ich na przejażdżki po okolicy bliższej i dalszej:) i poszukujemy ciekawostek 🙂

W życiu robiłam wiele rzeczy, najpierw zostałam magistrem prawa, potem wiele lat spędziłam w logistyce, następnie przyszła kolej na gastronomię a jeszcze chwilę później na macierzyństwo. Odkąd mam dzieci, uważam, że pracoholizm jest przereklamowany a czas spędzony z potomkami jest o wiele cenniejszy. Z ogromną przyjemnością wsiadam z nimi na rower albo do samochodu i jadę “do wsi obok” na poszukiwanie przygód i opuszczonych siedlisk.

Hania.

Starsza siostra. Już uczennica. Ma swój mocny charakterek. Potrafi czule opiekować się bratem jak i pokazać pazurki i upór. Zdecydowanie ma swoje zdanie 🙂 Artystka w pełnej krasie, uwielbia rysować, malować i spędzać czas na plaży. Pokonuje swoją nieśmiałość i co rusz próbuje nowych rzeczy, windsurfing, nurkowanie, jazda konna, narty, snowboard, aikido, capoeira, taniec, pływanie… tydzień jest za krótki aby umieścić w grafiku wszystkie rzeczy, które interesują Hanię. Lubi marzyć i mierzyć wysoko! Ostatnio w drodze do szkoły, wzięła mój telefon, poklikała chwilkę i zapytała:

-mamo a czy możemy pojechać do Mongolii? To tylko 7360 km stąd, google map mówi, że będziemy jechać 4 dni samochodem:)

na moje pytanie po co, odpowiedziała:

-chcę poznać dziewczynkę sokolniczkę i nauczyć się polować z orłami.

Emil.

Młodszy brat. Równie dobrze na imię mógłby mieć “ciekawość”. Jak się zacznie zagłębiać w temat to wiedza książkowa i zasoby lokalnej biblioteki często nie dają rady;) Do żadnego wypadu, dłuższego czy krótszego, nie trzeba go namawiać, zawsze pierwszy chętny na nowe przygody 🙂 Lubi uśmiechać się do zdjęć 🙂 to dzięki niemu wsiadłam na rower i pojechaliśmy na wyprawę o długości ponad 400 km (wcześniej jeździliśmy tylko na lody do cukierni, jakieś 2 km:) , bo synek miał marzenie – zobaczyć wszystkie latarnie morskie:)

To właśnie my.

Możesz zajrzeć do nas też w social mediach:)